top of page

/ WYSYŁKA I

PŁATNOŚĆ

Nasze produkty wyślemy do Ciebie kurierem DPD. Zazwyczaj wysyłka ma miejsce na drugi dzień od złożenia przez Ciebie zamówienia. Czasami może nam się udać wysłać do Ciebie paczkę jeszcze w ten sam dzień! Nasz kurier działa szybko, więc nazajutrz przesyłka powinna być już u Ciebie.

 

Masz możliwość zapłacenia za przesyłkę z góry przy użyciu karty płatniczej i kredytowej przez PayU, za pomocą PayPal lub poprzez przelew bankowy. Nasza strona używa szyfrowania SSL więc wszystkie Twoje dane są całkowicie bezpieczne. W tym wypadku koszt transportu wyniesie 16 zł. 

Jeśli wolisz zapłacić przy odbiorze, jak najbardziej masz taką możliwość. Podczas składania zamówienia wybierz odpowiednią opcję wysyłki oraz płatności. Koszt transportu w takim wariancie to 23 zł.

Dane do przelewu:

Słodki Bufet Anna Kaczor

Numer konta: 98 1090 2398 0000 0001 4687 0562

/ DARMOWA   

DOSTAWA

Jeśli uwielbiasz różnorodność tak jak my, nie lubisz ograniczać swoich wyborów, a Twój apetyt na słodkości jest wyjątkowo duży, to bardzo dobrze się składa... pokryjemy koszt wysyłki Twojej wspaniałej i imponującej kolekcji posypek. Każde zamówienie na kwotę powyżej 200 zł opłacone z góry zostanie wysłane do Ciebie za darmo. 

bottom of page