top of page

Premiera posypek Słodki Bufet

Zaktualizowano: 25 wrz 2020

Dzisiejszy dzień jest niezwykle wyjątkowy i ważny dla Słodkiego Bufetu. To właśnie dzisiaj swoją premierę ma nasz sklep internetowy z oryginalnymi posypkami do dekoracji słodkości. Jest to projekt, który już od bardzo dawna chodził nam po głowie i do którego długo sie przygotowywaliśmy.

Pomysł na stworzenie własnych posypek wziął się stąd, że już od jakiegoś czasu sami szukaliśmy tego typu produktu, ale niestety nie był on jeszcze na tyle spopularyzowany w Europie. Zarówno w USA, Kanadzie, Azji jak i Australii możemy znalećź mnóstwo firm oferujących liczne mieszanki w cudownych kolorach. Niestety ich kupno wiąże się z kilkoma problemami. Wysokie koszty wysyłki oraz podatki nałożone przy imporcie to pierwsze oczywiste przeszkody, z którymi sie napotkaliśmy, ale jak sie okazało, nie największe... Tym co zaważyło na rezygnacji z zakupów u najpopularniejszych producentów posypek to przede wszystkim składy tych produktów. Większość mieszanek zawiera barwniki niedopuszczone do spożycia nie tylko w Unii Europejskiej, ale także w krajach, z których pochodzą firmy je sprzedające. O dziwo, mieszanki te sprzedawane są jako produkty dekoracyjne, a nie spożywcze.


Wtedy właśnie zaczęły się nasze poszukiwania. Dość szybko ich cel ze znalezienia odpowiedniego produktu dla naszej pracowni zmienił się w coś o wiele większego. Postanowilismy stworzyć własną markę posypek dostepna dla wszystich. Założenia było proste: wprowadzić na rynek w pełni jadalne, oryginalne mieszanki, które będą oddawały wszystko to z czym utożsamia się nasza marka. Mixy miały być ciekawe, kolory żywe, a ceny przystępne. Realizacja okazała się nieco bardziej skomplikowana, ale oto w końcu są.Na dobry początek


W dzień premiery w sklepie znajdziecie 14 mieszanek. 10 z nich to mixy z naszej lini Original, w której znajdziecie zróżnicowane, oryginalne i niezwykle bogate kompozycje na wszelkie okazje. Kolekcja ta będzie regularnie rozszerzana i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. W przyszłości na naszym blogu pokażemy wam jak ciekawie można wykorzystac poszczególne mixy i wydobyć z waszych słodkości to co najlepsze!

Znajdziecie tu bez problemu mieszanki świetnie nadające sie na imprezy dla dzieciaków jak i takie, które idalnie sprawdzą się przy słodkościach na bardziej eleganckie przyjęcia. Będzie mnóstwo pastelowych i słodkich kolorów, ale skomponowaliśmy także mixy które świetnie sprawdzą się na bardziej stonowanch tortach lub w połączenie ze świeżymi kwiatami, które tak uwielbiamy w naszej pracowni. Znajdą się tu typowo kobiece akcenty jak i zdecydowana i minimalistyczna męska estetyka.


Pozostałe 4 mieszanaki dostepne obecnie w naszym sklepie jako produkty z lini Basic. Są to jednokolorowe mieszanki z mniejsza ilością składowych. Nie jest to jednak w żadnym przypdku ich wada! Kolory tych posypek są niezwykle żywe i głebokie. Świetnie nadają się jednocześnie do minimalistycznych kompozycji jak i do bardziej odważnych zdobień! Oprócz tego, pozwalają Wam na tworzenie własnych mixów. Możecie połaczyć ze sobą dwa podstawowe kolory jak róż i turkus, rozjaśnić róż bielą lub zaostrzyć go fioletem. Możecie tez pójśc krok dalej i stworzyć kontrast minimalistyczych jednokolorowych słodkości z bardziej zdobnymi elementami z seri Original. Ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia...Zapraszamy was do odwiedzenia sklepu i sprawdzenia co mamy dla was do zaoferowania. Mamy nadzieję, że nasze produkty zainspiruję was do stworzenia czegoś nie tylko pysznego ale i pięknego! Już niedługo kolejne nowości i niepodzianki.

1687 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


ปิดการแสดงความคิดเห็น
bottom of page